kocaeli toptan yemek1978 yılında küçük bir lokantayla yola çıkan şirketimiz 1985 yılında Sahan Ticaret olarak kurulmuş,1994 yılında statü değiştirerek SAHAN YEMEK LİMİTED ŞİRKETİ adını almıştır.

1985 yılından, 1999 yılına kadar İzmit/Kullar ‘da faaliyet gösteren firmamız,1999 Şubat ayından itibaren Körfez Sanayi Sitesi Kuzey Kapı Çıkışında bulunan 720 metrekarelik kapalı alana sahip, iki katlı, son derece modern ve hijyenik esaslar dikkate alınarak hazırlanan yeni tesisinde hizmet sunmaktadır.

Sahan Yemek Limited Şirketi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi düzeyde hizmet verme anlayışı içinde; ürünlerimizin çeşitliliği, damak tadına uygunluk, lezzet kriterlerini göz önünde bulundurarak temizlik ve hijyen konularında hassasiyetimizden ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu nedenle; özellikle kullandığımız gıda malzemeleri ve çalıştığımız tedarikçilerin seçiminde çok hassas ve titiz davranmaktayız.

Gıda malzemelerinin korunması, kullanımı, temizlik ve hijyen konularında Sahan Yemek Limited Şirketi olarak gerek müşterilerimize gerekse tedarikçilerimize uzman kadromuzla her türlü desteği vermekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz arasında bir köprü vazifesi görerek kalite anlayışının sürekliliği ve gelişimi konusunda çabalarımız devam etmektedir.

Müşterilerimize Körfez Sanayi Sitesi’nde bulunan merkez fabrikamızdan taşıma yemek hizmeti ve tabldot hizmeti, İzmit merkez’de bulunan şubelerimizde tabldot ve restoran hizmeti, Bursa’da bulunan şubemizde tabldot hizmeti ve İzmit dışında bulunan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kurmuş olduğumuz mutfaklarımızla yerinde üretim hizmeti vermekteyiz.

Kalite ve müşteri memnuniyeti konusundaki faaliyetlerimiz TSE 8985 İş Yerleri- Yemek Fabrikaları- Toplu Yemek Mutfakları ve Yemek Servisleri-Genel Kurallar Standardı ile belgeleyen İzmit ‘te ilk firma olma özelliğinin yanı sıra TS EN ISO 22000:2005 belgelerimizle sektörel gelişimleri bünyemize katarak liderlik konumumuzu devam ettireceğiz…

SAHAN YEMEK LTD. ŞTİ. Adına;
Genel Müdür
Necmi GİDİCİ